Harmonelo terapeutika

„Nechť se stane jídlo vaším lékem,

nebo se stane lék vaším jídlem.“

Hippokratés

 

Harmonelo PROBIO

Chutný sirup na bázi prebiotické rozpustné vlákniny z čekanky. Obsahuje jedinečnou kombinaci 12 probiotických kmenů. Probiotika jsou šetrně ošetřena tzv. tyndalizační technologií, nedochází tak k narušení probiotického účinku a přátelské bakterie si zachovávají svůj účinek. Uvádíme na trh zcela nový doplněk stravy, jehož hlavním cílem je působit příznivě na střevní mikrobiotu – napomáhá k udržení jejího normálního stavu a zároveň k lepší a hladší průchodnosti střev. Jednou z největších výhod je pak možnost použití i v nestandardních případech, kdy není doporučeno užívat běžně dostupná probiotika.

Hlavní výhody:

  • Rychlé vstřebávání – vysoká biologická dostupnost aktivních látek
  • Bez lepku a mléčných složek
  • Slazeno rozpustnou vlákninou a steviolglykosidy získanými z rostliny stévie
  • Podporuje pravidelné vyprazdňování
  • Posílení čistým inulinem, který vytváří silný synergický efekt na přátelské střevní bakterie
  • Nízký glykemický index

Čemu přispívá:

  • Normálnímu stavu střevní mikrobioty
  • Lepší a hladší průchodnosti střev
  • Zvýšení četnosti stolice

Více podrobností o tomto produktu ve videu zde, nebo na stránkách Harmonela zde.


Harmonelo VITALITY

Vybraný sirup, jehož základem je rozpustná čekanková vláknina na bázi fruktooligosacharidů, která podporuje množení přátelských střevních bakterií. Doplněk stravy, který obsahuje propracovanou kombinaci aktivních látek. Především enzymů – jako jsou papain, bromelain a proteázy – vhodně doplněných o aloe vera. Také přítomnost Vitamínu C podporuje správnou funkci imunitního systému. Přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm. Vitamin C také přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév.

Podrobnosti můžete shlédnout v krátkém prezentačním videu, kde se vám představí jak společnost, tak jednotlivé produkty Harmonelo.

Více informací o jednotlivých produktech a objednávky z e-shopu jsou možné buď přímo z odkazu nebo přese mě, jako distributora.

V případě nejasností a zájmu mě kontaktujte a vše vytvoříme společně 🙂

Starejte se o své tělo, odvděčí se vám.

S přáním pevného zdraví s lehkostí, radostí a láskou

Markéta

(stránka ve výstavbě – děkuji za pochopení)