Proč jsem se stala terapeutkou a průvodkyní

Jsem šťastná, že jsem se mohla stát terapeutkou a průvodkyní lidí na jejich cestě za Vědomým životem. Stala jsem se prostředníkem a vodičem energie, která pomáhá změnit to, co klient právě řeší. Ukazuji lidem další cesty a možnosti.  Kdo ví, třeba tím pomůžu nasměrovat život i někomu dalšímu k jeho vlastnímu poslání.

Impulz k naprosté změně mých priorit, mého směřování i mé práce přišel jako blesk z čistého nebe. Rychlý, intenzivní, zářivý a jasný.

Už nějakou dobu jsem vysílala myšlenku a prosbu o změnu. Chtěla jsem se vrátit zpět sama k sobě, ke svým zájmům a prostoru jen pro sebe. Zároveň jsem měla strach a obavy, jak to vše skloubit s péčí o rodinu a malé děti, které vyžadovaly mou takřka nepřetržitou pozornost.

Péče o rodinu mě naplňovala a zároveň vyčerpávala. Řešila jsem, jak to udělat, abych byla spokojená já a zároveň nebyl ošizen život mé rodiny. Tak asi jako každá matka.

Konečně se mi podařilo vyhradit si čas jen sama pro sebe.  Ten den byl pro mě svátkem. Měla jsem v plánu si ho celý užít pouze tím, co mě baví a naplňuje, relaxovat.

Cítila jsem jakési vnitřní nutkání, a nutnost navštívit místní festival Alchymistické Litoměřice. Cosi mě tam táhlo a okolnosti mi umožnili můj vnitřní hlas vyslyšet. Nevěděla jsem, co přesně budu dělat či hledat. Jen jsem tam došla a nechala se unášet přítomným okamžikem

Allfest v Litoměřicích

Byla jsem na tomto festivalu již poněkolikáté, a proto jsem věděla, že si zde odpočinu, načerpám síly a energii, ale především si vyzkouším spoustu nových věcí. Seznámím se zajímavými tématy, ze kterých mohu další rok čerpat a nechám se jimi inspirovat.

Proplouvala jsem v rytmu festivalové pohody jednotlivými přednáškami, semináři, workshopy a nebo jen tak seděla venku v atriu a vnímala nádhernou živou hudbu a příjemné teplo letního slunce. Potkávala jsem stejně naladěné přátele a známé a bylo mi tam krásně.

Terapie Access Bars®

Rozhodla jsem se dodržet svou tradici a objednat se na sezení Access Bars® u léčitelky, kterou jsem znala z minulých setkání.

Sezení probíhalo velmi příjemně. Trochu jsem se obávala, zda hluk festivalu nebude rušit průběh terapie. Zbytečně. Jak jsem se dostala pomocí jemných dotyků mé hlavy na samou hranici spánku, vše jsem slyšela jen zpovzdálí a okolní ruch jen doplňoval celkovou atmosféru tohoto zvláštního místa.

Opět jsem při terapii cítila mnohé reakce a signály mého těla. Občas to někde zabolelo, zabrnělo, mravenčilo nebo studilo, ale nejvíc jsem cítila, jak pulzuje energie mezi prsty mé léčitelky a mou hlavou. Připadalo mi to, jako by mi těmito body proudila elektrická energie. Bylo to intenzivní ale příjemné.

Bílá záře

Najednou jsem měla pocit obrovského tepla a veliké, oslňující bílé záře, která přicházela odněkud seshora. Cítila jsem ji a viděla svým vnitřním zrakem. Byla vzdálená asi metr a půl nade mnou a mou léčitelkou.

Záře byla nádherná, silná až oslepující. Vysílala teplo, klid a harmonii. Jako mé osobní slunce, které sestoupilo z oblohy, aby mi předalo svou energii, sílu a poselství. Najednou jsem naprosto jasně věděla, co mi přišlo sdělit. Mám využít svou citlivost k energiím, léčit a vést ostatní na jejich cestě.

Dostalo se ke mně znamení. Zní to pro některé možná trochu zázračně či ezotericky, ale já to tak cítím a vnímám.

Je pravda, že tématem léčení svépomocí jsem se už nějakou dobu zabývala. Především na sobě, svých dětech, manželovi a rodině. Ale bylo to na rovině zájmové a nikdy jsem to moc nešířila dál.

Přijala jsem tuto zprávu s naprostou lehkostí, samozřejmostí a především s hlubokou vděčností. Bez obav a s pokorou. Přišlo mi to naprosto přirozené. Jasné nasměrování dalšího konání a bytí na tomto světě, v tomto životě. I když jsem zatím nevěděla jak.

Potvrzení nového sdělení

Po skončení mé terapie jsem se cítila jako znovuzrozená. Je zajímavé, že má terapeutka si žádného světla nevšimla. Nic takového neviděla.

Jen mě nasměrovala na jeden z obrazů, který před námi visel na stěně. Má léčitelka mi řekla, že k ní přišla během sezení informace, že tento obraz je pro mě důležitý. Nic víc. Bylo to středně velké plátno, jehož malba mi připomínala vesmír v celé jeho kráse a rozmanitosti.

Beru to jako potvrzení opravdovosti a původu znamení ve chvíli, kdy můj mozek začal zpochybňovat právě prožité.

Doznívání setkání s osudem

Byla jsem najednou naprosto vyrovnaná, klidná, spokojená a šťastná ve svém životě. Nic jsem nepotřebovala, nikam se nehnala. Byla jsem na správném místě, ve správném čase, prostě jen tady a teď. Byly to nekonečně dlouhé chvíle plné harmonie. A já si je dovolila prožívat naplno.

Zbytek dne jsem měla pocit, že jen létám mezi davy účastníků festivalu. Už jsem se věnovala jen pozorování vlastního vyladěného stavu mysli. Vyrovnání a pocitu štěstí, který mě obklopoval. Věděla jsem, že zářivé světlo bylo tím znamením, na které jsem čekala.

Co dokáže Access Bars®

Přemýšlela jsem i o tom, jak moc ovlivnilo sezení s Access Bars® zjevení mého znamení. Došla jsem k tomu, že snad díky procesům, které se v mém mozku odehrávaly jsem byla schopna zachytit tuto jemnohmotnou zprávu.

Access Bars® má mimo jiné i velkou schopnost otevírat lidem Vědomí. Stáváte se vnímavějšími, otevřenějšími a citlivějšími na proudění energií, na spojení s vesmírem (či Bohem, anděly, universem, vyšším já či osudem – jak to kdo má). A tím jste schopni zachytit a přijmout i věci, které byste jinak, přes své vědomí či převládající ego nevnímali a necítili.

Jsem velmi vděčná, že se ke mně metoda Access Bars® dostala a za vše, co pro mě již vykonala. Na sezení chodím pravidelně. Tuto úžasnou metodu jsem se naučila, stala se certifikovanou praktičkou a rozhodla se jí nabízet i dalším lidem.

Chcete to také vyzkoušet?

Jestli uvažujete o tom, že byste chtěli terapii Access Bars® vyzkoušet na vlastní kůži, objednejte se u mě. Ráda se stanu průvodkyní na Vaší cestě za Vědomým životem.

Moc bych Vám všem přála zažít účinky Access Bars® na vlastním těle i mysli!

A to vše s radostí, lehkostí a láskou…

Markéta

Autor: Markéta Tritová, LL.M.

Jsem terapeutka a mým posláním je provázet lidi na jejich cestě za vědomým zdravím. Zaměřuji se na samoléčebné a energetické metody. Pracuji s harmonizací čaker i s metodami Access Consciousness®. Pomáhám lidem reaktivovat jejich těla a navrátit ztracenou životní energii. Při své práci spolupracuji s anděli, a je-li toho třeba, dokážu zkontaktovat zemřelé. Více o mě v mém příběhu. Můj příběh si přečtěte zde>>

2 komentáře u „Proč jsem se stala terapeutkou a průvodkyní“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *