První pomoc – když má Můza volno

Tak a je to tady! Už nějakou dobu vím, že chci a budu psát své vlastní články do blogu. A dnes je ten den, kdy jsem vše technicky rozchodila a rozhodla se začít psát. Ale najednou výpadek, okno, mám tolik nápadů a myšlenek, které bych s Vámi chtěla sdílet, ale kde a čím začít? Inspirace i systematické myšlení si zřejmě dali volno.

Vytvořila jsem si svůj prostor, zasedla k počítači a NIC! Došla jsem jen k sepisování témat. Když nemáte den, nejde to přemoci. Nebo ano?

Nápadů na témat svých článků mám dost, každodenní život nám přináší spoustu výzev, zkoušek i AHA momentů. Stačí jen být vnímavý a přijímat, co k nám přichází.

Zároveň mám i dar (dříve jsem to vnímala spíše jako prokletí) perfekcionismu. Chci vše dělat dokonale, tak nejlépe, jak jen dovedu a třeba i sama sebe překonat. To mě naplňuje a dává mi to pocit hodnoty.

Je to ale zrádná věc. Když jedete delší dobu na maximum, vyhoříte. Najednou přijde obrovský útlum a pocit nedostatečnosti. Také jsem to poslední dobou přeháněla, proto mám nyní problém, kde začít svou další práci. Myšlenky chaoticky lítají, nedají se systematicky uchopit.

Podle dobrých rad

Začala jsem podle dobrých rad rituálně. Zajistila jsem si klidný prostor, zapálila několik svící pro očistu místa i myšlenek. Dokonce jsem si i zacvičila jógový Pozdrav slunci na rozproudění energie v těle i okysličení hlavy.

Je pravda, že už se cítím fyzicky lépe, ale ten tlak ve mně, že teď v časovém limitu musím něco kvalitního vytvořit, stále blokuje tok mých myšlenek.

Jak se dát vnitřně do pohody

Když se dostanete do stavu, že „nic nevymyslíte“ je nejlepší dopřát tomu čas, jít na procházku do přírody, nebo se zabavit nějakou jednoduchou manuální činností. U té se myslet moc nemusí a vytváří tak obrovský prostor pro regeneraci hlavy.

Mě až u umývání nádobí překvapil AHA moment! Jak se říká o té kovářovic kobyle… Proč nevyužít to, co mám, co umím, co učím používat druhé a funguje to v mnoha oblastech života?

Vyzkouším na tento problém použít Harmonizaci čaker s Nikolou Teslou. Zabere to asi 1,5 hodinky – takže prosím strpení. Až skončím, dopíšu svůj blogový článek.

TECHNICKÁ PAUZA NA HARMONIZACI MÝCH ČAKER

Jsem zpět. Je pravda, že se mi terapie protáhla skoro na 2 hodiny (pracuju intuitivně, jak si tělo řekne), ale vůbec toho nelituju. Jsem jak znovuzrozená. Nabytá energií, elánem i odhodláním se svého úkolu zhostit s grácií, lehkostí i nadhledem.

Dostala jsem se do úžasně pohodlného rozpoložení mysli. Myšlenky se mi utřídily a došla jsem k rozhodnutí, že tuto metodu budu používat před každým svým tvořením.

Napadlo mě dokonce i téma, které čtenáře mých stránek zajímá asi nejvíce – Proč jsem se stala terapeutkou a průvodkyní i jak se ke mě léčení dostalo.

Jsem průvodkyní lidí na jejich cestě Vědomým životem. Specializuju se na léčení a regeneraci těla i mysli a navracení ztracené energie. K tomu používám několik metod, více v mém příběhu.

Upřímně, tento článek zajímá i mě, jak se mi podaří zformulovat myšlenky, a hlavně velmi silné prožitky, které se s mými začátky pojí. Jdu na to… a Vy, jste-li zvědaví, můžete pokračovat tímto odkazem.

A koho zajímá, jak jsem vlastně zharmonizovala své čakry a dobyla si baterky, jukne na mou stránku o Harmonizaci čaker s Nikolou Teslou.

S radostí, lehkostí a láskou…

Markéta

Autor: Markéta Tritová, LL.M.

Jsem terapeutka a mým posláním je provázet lidi na jejich cestě za vědomým zdravím. Zaměřuji se na samoléčebné a energetické metody. Pracuji s harmonizací čaker i s metodami Access Consciousness®. Pomáhám lidem reaktivovat jejich těla a navrátit ztracenou životní energii. Při své práci spolupracuji s anděli, a je-li toho třeba, dokážu zkontaktovat zemřelé. Více o mě v mém příběhu. Můj příběh si přečtěte zde>>

38 komentářů u „První pomoc – když má Můza volno“

 1. I blog frequently and I genuinely appreciate
  your content. The article has truly peaked my interest.
  I will book mark your site and keep checking for new details about once per week.
  I subscribed to your RSS feed too.

 2. Having read this I thought it was really enlightening.
  I appreciate you taking the time and energy to put this content together.

  I once again find myself spending way too much time both reading and commenting.
  But so what, it was still worthwhile!

 3. Can I simply say what a comfort to discover someone that actually
  knows what they are talking about on the internet.
  You actually know how to bring an issue to light and make it important.
  More and more people should check this out and understand this side of your story.
  I was surprised you are not more popular since you definitely have
  the gift.

  1. Thank you for your praise and beautiful comment on my article. I was very pleased and supported in my further work. It’s nice to like my work and give meaning and inspiration to others.

  1. Thank you, I’d love to inspire others. With that in mind, I make them too. You made me happy. Have a nice day.

  1. Dobrý den, naopak mám reference od ostatních, že můj web je super rychlý. Chyba bude spíše u vás. Ale děkuji, že mi to píšete. Budu to kontrolovat. Pěkný den.

  1. Thank you for your praise. I try to make my own site, but I’m still a beginner. My Web site’s on Accessories. Try to look.

  1. Hi, thank you for the heads-up. I’ll try to work this out. I use google chrome, and here’s everything o.k. Thank you for the message, you’re second, I’ll get to the repairs 🙂

  1. Thank you for stepping out of your comfort zone and giving your opinion. I really appreciate it. If you are interested in my articles, download my eBook for free about the treatment of COVID-19 and other diseases 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *