Access Energetic Facelift

Proces Access Energetic Facelift je hloubkový proces, který přepisuje plynutí času v našem těle. Omlazuje nejen obličej a kůži, ale především naše vnitřní orgány, čímž je účinně regeneruje.

Tato metoda je velmi příjemná a uvolňující. Zbavuje nás všech soudů o našich tělech, našeho často zkresleného a přísného sebehodnocení. Skrze uvolnění našich postojů a názorů může dojít ke změnám v celém našem těle a životě.

Terapie Energetic Facelift probíhá vleže, přes oblečení klienta jemnými dotyky rukou v oblastech hlavy, krku a dekoltu. Je možné i bezdotykové (pouze energetické) ošetření, které bývá často i intenzivnější a účinnější. Obě možnosti lze samozřejmě kombinovat.

V případě potíží s pohybovým aparátem se Facelift praktikuje přes kosti a klouby klienta.

Tělo si tento proces velmi užívá, cítí se po něm odpočinutě, vyživeně, opečovaně, plné energie a svěžesti.

Energetic Facelift vyhlazuje vrásky, upravuje tmavé skvrny a kruhy pod očima, obnovuje buněčnou strukturu, regeneruje vnitřní tělesné orgány, uvolňuje stres a napětí, upravuje hormonální nerovnováhu, navrací životní energii a vitalitu a tím i radost ze života a svého těla.

Uvedená metoda se od ostatních alternativ liší  tím, že je jemnější, laskavější a snadnější pro vás a vaše tělo. Pozvedněte si náladu i zdraví svého těla přirozeně, s lehkostí, radostí a láskou…

Mnou prováděné terapie Energetic Facelift jsou očištěné od všech negativních energií a připoutání.

Objednávky na terapii zde.

P.S. Už jste četli můj článek, kde popisuji, jak jsem své první ošetření Access Energetic Faceliftem vnímala já?