Biorezonance HEALY

Biorezonance HEALY Resonance

lékařsky certifikovaný přístroj

Zařízení Healy je zdravotnický prostředek třídy IIa a úspěšně prošel všemi požadovanými testy a kontrolami. Certifikáty k nahlédnutí zde.

Užívejte si života naplno!

Cítit se dobře a šťastně je jednou z nejdůležitějších věcí v životě každého z nás. Ať už ve škole, v zaměstnání, během sportu nebo v rámci rodiny – vždycky chcete žít zdravý život, být aktivní a vyrovnaní. Zdraví, pohoda, rovnováha – od toho se odvíjí váš životní styl.

Zdraví se však nesmí brát jako samozřejmost. Chcete se o své zdraví aktivně přičinit? Chcete být fit, abyste si lépe poradili s nástrahami každodenního života? Chcete posílit svoji odolnost proti stresu? Hledáte alternativní léčbu zdravotních obtíží a bolesti?

Aktivní podpora zdraví může zlepšit kvalitu vašeho života a vaši pohodu. Jde o způsob, který vám pomůže zůstat zdraví co možná nejdéle a dožít se vysokého věku. Je to tím důvodem, proč hledáte možnosti, jak podpořit a zlepšit svoji pohodu? Chtěli byste si odpočinout a uvolnit se, abyste mohli dobít baterky pro každodenní život?

Duševní a emocionální rovnováha je pro spokojený život důležitá. Hledáte způsoby, jak najít sebe sama, jak obnovit rovnováhu mezi tělem, myslí a duší? Chcete zažít radost a vitalitu a zlepšit si sebeúctu? Chcete dosáhnout stavu klidu a míru?

Nositelné zařízení pro holisticky zdravý život

HEALY Resonance je nejnovější typ biorezonance na trhu, který pracuje s mikroproudem a frekvencemi energetického pole, které lze úspěšně využívat i na dálku.

 

Vždy správná frekvence pro život

Healy je certifikované nositelné zařízení, které pomocí individuálně určených frekvencí stimuluje specifické oblasti vašeho těla. Díky používání vybraných frekvenčních programů dokáže Healy obnovit napětí buněčné membrány na přirozenou úroveň. Toto malé všestranné zařízení obsahuje frekvenční programy na podporu vašeho zdraví, vitality a celkové pohody.

Prostřednictvím mnoha specifických programů, které jsou vyladěny na základě mnohaletých zkušeností předních lékařů, fyzioterapeutů, homeopatů a dalších odborníků, dochází po podrobné analýze aktuálního stavu klienta k přesnému zacílení frekvencí či mikroproudu přímo do jádra problémů, a tím ke zlepšení jeho zdravotního stavu.

 


Healy pracuje na bioenergetické harmonizaci individualizovanými frekvencemi, které uvádějí mysl a tělo do rovnováhy a snižují stres.


 

Healy je dceřinou společností mezinárodní skupiny TimeWaver, která vyrábí a dodává biorezonanční přístroje, které jsou určené pouze pro profesionální použití  (jsou nákladné, robusní, hardwarově náročné a vyžadují složitá školení terapeutů).

 

Vizí společnosti Healy je, že všichni lidé by měli mít možnost žít holisticky zdravý život.

Proto přichází na světový trh s revoluční novinkou v oblasti biorezonance, a nabízí za zlomek ceny malý kompaktní, plně vybavený přístroj, který můžete nosit všude s sebou (v kapse či připnutý na oblečení) a maximálně využívat jeho obrovského přínosu pro lidské zdraví i psychiku.

Zařízení využívá kvantové pole, ve kterém hmota neexistuje, vše je jen energií o určité frekvenci. (Nikola Tesla)

Přístroj Healy Resonance pracuje s mikroproudem a frekvencemi, které lze používat i na dálku a dokonce jimi i nabíjet tekutiny, které se následně využívají k dalšímu dávkování potřebných frekvencí do těla.

Healy je lékařské zařízení pro léčbu chronické bolesti, fibromyalgie, bolesti skeletu a migrény, jakož i pro adjuvantní terapii duševních chorob, jako je deprese, úzkost a související poruchy spánku.

Všechny ostatní aplikace Healy nejsou konvenční medicínou uznávány kvůli nedostatku důkazů ve smyslu konvenční medicíny.

Používám biorezonanci Healy Resonance, která disponuje těmito programy:

Upozornění – některé výstupy jsou pouze v angličtině, systém prochází postupným překladem do českého jazyka.

V případě jakýchkoli dotazů k terapii nebo zájmu o zakoupení přístroje HEALY mě neváhejte kontaktovat ke konzultaci – zde.

Více informací o principu fungování biorezonance Healy v českém jazyce naleznete na tomto odkaze.

https://www.healyworld.net/cs/ – oficiální originální stránky Healy