Výstavy, festivaly, akce

Jaké jsou nejbližší akce, výstavy, festivaly, kde se můžeme potkat osobně?

Vyberte, přijďte a vyzkoušejte terapie Harmonizace čaker s Nikolou Teslou, Access Bars a Access Facelift za festivalovou cenu!

 

Nejbližší akce, na kterých se můžeme setkat:

Bohužel, do odvolání nejsou žádné veřejné akce, kde bychom se mohli setkat osobně. Konzultace však nadále fungují přes telefon, e-mail, či osobní konzultace – vše po dohodě. Viz kontakty.

Přeji všem hodně světla, pozitivního myšlení a léčivé tvorby v tomto období transformace.

Brzy na viděnou.

Markéta

 


Druhý víkend v září ve dnech 12.9. – 13.9. 2020 budu působit na výstavě Miluj svůj život v Praze, kde budu mít i přednášku na téma Harmonizace čaker s Nikolou Teslou a použití Polaris disku. Jste srdečně zváni. Přijďte se svými dotazy a naučte se tuto jednoduchou samoléčebnou metodu i Vy.

Změna – Festival Evolution Praha je přesunut na nový termín 18. -20. 9. 2020 – více na https://www.festivalevolution.cz/

Přijďte si vyzkoušet Harmonizaci čaker s Nikolou Teslou, nebo pro zodpovězení Vašich dotazů ohledně používání Polaris disku. Budu zde i se svou kolegyní Natalií Totic, asistentkou MUDr. Dino Tomiće.

Stánek budeme mít v levém křídle, části Alternativa. Těšíme se na Vás 🙂 


Akce, kterých jsem se zúčastnila a s láskou na ně vzpomínám:

 

 

Druhý víkend v květnu 2020 jste se mohli zúčastni online Allfestivalu, kde jsem přispěla do programu svou přednáškou a virtuálním  mentoringem k metodě Harmonizace čaker s Nikolou Teslou, včetně dalšího využití Polaris disku.


 


Ještě se neznáme? Přečtěte si můj příběh a vše se změní 🙂 

S lehkostí a radostí a láskou…

Markéta