Kdo jsem

Jsem terapeutka, průvodkyně a lightworker

Mám obrovskou radost z toho, kam jsem se ve svém životě posunula. Cítím také neskonalou vděčnost, že mohu každý den pracovat a cítit energie, které přinášejí klid, rovnováhu, napojení na Zdroj a pocit vnitřního naplnění.

Dávají mí zažít, že vše je přesně tak jak má být, v lásce a harmonii, v souladu s vyšším plánem, jehož jsme všichni součástí.

Denně cítím obrovskou vděčnost za vše, co se v mém životě událo, protože vím, že mě to posunulo tam, kde jsem dnes a kde je mi moc dobře. S radostí pomáhám šířit Světlo dál.

Vždycky mi dobře nebylo

Bylo mi potřeba mnoho překážek, traumat, hodně klopýtání, pádů a vyhoření. Také jsem měla své „období temna“ a žila v nevědomí, naprosto zajatá „Metrixem“ tohoto světa.

Byla jsem nešťastná, ztrápená. S nechutí jsem vstávala i chodila spát. Měla jsem pocit, že pořád nejsem pro okolí dost dobrá. Nic jsem nedělala podle představ ostatních správně a dostatečně, a to mě vnitřně ničilo.

Všichni si jen stěžovali, útočili na mě a připadala jsem si, že se celý svět postavil proti mně.
Také mě trápila spousta zdravotních problémů. Dokonce i moje děti byly pořád nemocné.

„Metrix“ mě nutil do situací a podstrkoval věci, které byly naprosto proti mému přesvědčení, ale já neměla sílu se tomu postavit.

Pro zdánlivý „klid“ jsem se podrobovala všem požadavkům okolí a stala se tak obětí života. Stejně to bylo málo.

Mé vnitřní nastavení oběti mi samozřejmě našlo i tyrany, kteří ze mě cítili slabost a nízkou sebedůvěru. Ti mi také zasadili poslední a velmi důležitou ránu, která mi byla potřebná, abych pochopila, že mám jen dvě možnosti.

Buďto setrvám v této tíživé životní hře a svůj život budu jen přežívat, nebo se dostanu zpátky do své síly a vytvořím si svůj prostor pro život, prostor pro svůj seberozvoj a dostanu se tak zpět k otěžím svého života.

Nevěděla jsem jak

Přišlo mi to, jako vzdušné zámky, tak neuchopitelná věc. Hledala jsem pomoc. Někoho nebo něco, co mi pomůže najít mou cestu a ukáže mi jaké mám možnosti. Kudy se mám vydat dál. Co konkrétního mám udělat.

Přála jsem si, aby ke mně přišlo něco, co mi pomůže

Protože jsem se už od malička tajně zajímala o ezoteriku, nadpřirozeno, různé síly a energetické metody (samozřejmě tak, aby to ostatní nevěděli, protože by se mi nejspíš posmívali), cítila jsem, že své odpovědi a pomoc najdu zde.

Dostala jsem se v rámci jedné akce na vyzkoušení energetické techniky Access Bars. Tyto energie, které jsou během procesu spouštěny a procházejí celým tělem, si mě doslova zavolali.

Když už jsem šla kolem terapeutky, která tento proces prováděla ten den po třetí, pochopila jsem, že to není náhoda. A to byl můj „bod zlomu“. Do této doby jsem o všech energiích jen slyšela nebo četla, ale sama jsem nic nepociťovala.

Access Bars mi změnilo život a chápání tohoto světa

Nejen, že jsem cítila, jak energie skrze mě i uvnitř během sezení protékali, ale měla jsem i velmi jasnou vizi se zjevením arch. Metatrona. Patrona, který mě od začátku mého prozření doprovází a pomáhá mi. To on mi tenkrát řekl, co mám dělat dál, jaké je mé poslání.

Najednou jsem se cítila plná energie, šťastná, dojatá ze všeho, co se mi ukázalo a zároveň jakoby pročištěná od všech traumat, zátěží a bloků, které mě stahovali k zemi. Byla jsem jak znovu zrozená, rozzářená a uviděla tolik možností, tolik cest, kudy mohu jít dál.

Teď už jsem věděla, co mám v životě změnit a taky jsem to hned udělala. Podala jsem výpověď v práci, našla si novou přívětivější činnost v podporujícím kolektivu a začala se věnovat svému poslání.

Od té doby jsem ušla obrovský kus cesty

Naučila jsem se mnoho odlišných energetických metod a technik, oslovili mě frekvence, a nakonec jsem objevila i svůj obrovský dar komunikace s jemnohmotným světem.

Jsem neskonale vděčná a šťastná za každého, koho jsem ve svém životě potkala, protože každý mi byl učitelem a průvodcem. A tím „každý“ myslím nejen svou rodinu, ale i své klienty a přátele.
Díky nim žiju dnes svůj sen o životě a o práci, která je mi potěšením, protože vím, že plním své životní poslání.

Vím, že jsem přesně tam, kde mám být. Vděčnost.

Toto je můj příběh, váš může být podobný

Pokud cítíte, že hledáte někoho nebo něco, co by vám mohlo pomoci na té vaší cestě, s vaším problémem, ozvěte se mi.

Dnes už řadu let ovládám nejen úžasnou metodu Access Bars, ale i spoustu dalších energetických, frekvenčních a světelných metod, které mohou pomoci i vám ke štěstí a spokojenosti.

A kdo ví, možná se i vám ukáže, jaké je vaše životní poslání.

Kontaktovat mě můžete – zde –

Markéta Tritová