Channeling

Spojení s jemnohmotným světem – světem za závojem.

Jedním z mých darů je schopnost spojit se s jemnohmotným světem, s anděly, archanděly, nanebevzatými mistry, bytostmi světla a vědomí, s některými z mimozemských bytostí a přijímat od nich jejich zprávy a poselství.

Dokáži s nimi komunikovat, klást jim otázky a přijímat odpovědi buď telepaticky, nebo pomocí automatického písma.

Potřebujete získat odpovědi na vaše otázky? Nevíte, jak se máte rozhodnout? Co pro vás je ta správná volba? Kdo vám dokáže poradit?

Pokud hledáte odpovědi na své otázky a chcete vědět, co je opravdu ve vašem zájmu a získat nezaujaté odpovědi přímo od zdroje, v souladu s vyšším plánem, obraťte se přímo ke Zdroji.

Vaši přátelé, známí či rodina vám mohou radit jen ze svého úhlu pohledu a na základě svých životních zkušeností. Ale je to tak správně i pro vás? Bude vám to přínosem? Nebo jen budete zrcadlit jejich pohled na svět?

Pokud chcete znát pravdu, hledejte tam, kde se lež nenachází. Nikdo z jemnohmotných bytostí nejde proti lidem, nemá důvod. Jsou zde proto, aby nás podporovali na naší cestě a pomáhali nám zvládat výzvy našich životů. Znají naši duši, náš původ, vidí naše přání a touhy. V každém z nás je světlo a my jsme dokonalý právě takoví, jací jsme. A oni to vědí a přijímají nás s láskou takové, jací ve skutečnosti jsme. Bez soudů a domněnek.

Ráda vám zprostředkuji setkání s vašimi průvodci a získám odpovědi na vaše dotazy.

Pracuji jak při osobním setkání, tak na dálku. Taktéž provozuji emailovou poradnu, kde jsem schopna odpovědět na max. 3 otázky v jednom emailu. Ceny jednotlivých variant naleznete v mém ceníku zde.