Ceník

Časový ceník platný od 1.3.2024

 • 30 minut – 400 Kč
 • 60 minut – 777 Kč
 • 90 minut – 1111 Kč
 • 120 minut – 1500 Kč
 • 4+1 – zvýhodněný balíček služeb

Zvýhodněný balíček 4+1 je koncipován ze 4 plně hrazených konzultací (terapií) dle vašeho výběru, a k tomu máte 1 zdarma. (tzn. zaplatíte 4 a 1 máte zdarma, např. balíček 60 min 4+1  znamená 5 sezení za 777*4=3108 Kč)

Nevíte, kterou variantu zvolit?

Zavolejte či napište o 15 min konzultaci zdarma a společně zjistíme, která z nabízených metod bude pro Vás největším přínosem.


Aby energie byly vyrovnány

Od března 2024 zavádím časový ceník mých služeb. Původní přehled byl rozdělen podle druhu terapie, kterou si klient vybral, ale její cena neodpovídala času ani všem metodám, které běžně svým klientům poskytuji. Proto jsem ho aktualizovala s ohledem na časovou dotaci terapií.

Mou prací terapeuta je vždy vyslechnout, co konkrétní osobu trápí, co chce ve svém životě nebo v těle zlepšit a pak společně nastavujeme naši spolupráci, kde využíváme provázanosti více procesů a metod.

Proto jsem se rozhodla dále cenit své služby terapeutky podle času, který spolu s klientem nad jeho problémem strávíme, což je jednodušší a přehlednější pro všechny. Můj ceník je tedy od března 2024 v časových pásmech za předem stanovené ceny za jedno sezení a dále je k dispozici pouze jeden druh zvýhodněného balíčku, při nutnosti opakování nebo navazující terapii, na které se předem domluvíme.

V jednoduchosti je krása a lehkost, tak je vnesme i do tématu ohodnocení a energetického vyrovnání se za mou práci. Vkládám do ní své vědomosti, poznání, kurzy a zkušenosti, kterými jsem za svůj život prošla a díky kterým mohu pomáhat dalším lidem kolem sebe.

Každá technika či metoda, kterou používám je ohraničena nejkratší a nejdelší možnou časovou variantou, včetně konzultace před a po proceduře. Sami si tak rozhodnete, kolik času si chcete věnovat a ten budeme dodržovat. V případě nejasností mě neváhejte telefonicky či emailem kontaktovat. Vděčnost za to, že vám mohu pomáhat. Je to mé poslání.


Energetická terapie

Access Bars®

Život je plný možností. Vidíte je? Kterou si vybrat? Máte hlavu plnou myšlenek a nejdou zastavit? Někdy je potřeba získat odstup, nadhled a věci začnou vypadat jinak. Objeví se nové způsoby řešení. Odlehčete své mysli a najděte nové možnosti. Terapie Access Bars je stvořená proto, aby vám s tím pomohla.

 • Dospělí – 60-90 minut osobní sezení
 • Děti do 15 let – 30-60 minut
  Děti se mohou během sezení dívat na pohádku nebo film. Mohou sedět nebo ležet, rodiče jsou po celou dobu s dítětem.

Energetický Facelift™

Trápí vás vaše tělo, některý z orgánů, pohybový aparát, různé bolesti či stárnete rychleji, než se vám líbí? Odlehčete svému tělu a pomozte mu k regeneraci, omlazení a detoxikaci. Terapie Energetic Facelift je stvořená k tomu, aby vám s tím pomohla. Jako „vedlejší“ účinek vám začnou mizet vrásky z těla.

 • 120 minut osobní sezení

Energetické TĚLESNÉ PROCESY:

MTVSS – oprava těla

Jedná se o jeden z nejsilnějších tělesných procesů společnosti Access Consciousness. Regeneruje a podporuje sílu těla na buněčné úrovni. Dochází k odstranění téměř jakékoli disfunkce v těle. Tento silný tělesný proces se doporučuje jednou za měsíc zopakovat, neboť při každém z ošetření se energie zaměří na jinou oblast, kde tělo vykazuje potřebu obnovy a regenerace.

 • 90-120 minut     osobní sezení               

Odstranění nežádoucích vlivů očkování

Odplavování těžkých kovů, zátěže v ledvinách a uvolňování dalších pro tělo nežádoucích látek. Tento tělesný proces se používá jako příprava těla na očkování, po očkování na odstranění nežádoucí vlivů a účinků, pro očištění těla neočkovaného od zatěžujících energií získaných od očkovaného jedince.

 • 60-90 minut      osobní sezení                    

   Imunita – podpora a reaktivace (TP odmocnina -1)

Regenerace a znovu nastartování imunitního systému – menší nemocnost. Tento tělesný proces je vhodné opakovat 5x pro kompletní obnovu imunitního systému.

 • 60-90 minut    osobní sezení

Lymfa – lymfatické neshody a nekonzistence žláz

Lymfatický systém odvádí nepotřebné a jedovaté látky z těla. Při jeho disfunkci dochází k otokům, bolestem končetin, zavodnění organismu a zánětům v těle. Tento tělesný proces je vhodné opakovat min. 5x pro kompletní vyčištění a rozproudění lymfatického systému.

 • 60-90 minut    osobní sezení

 

Frekvenční terapie

HEALY Resonance (včetně analýzy vašeho těla – aury)

Biorezonance pracující s frekvencemi a mikroproudem, použití v kvantovém poli i na dálku. Sezení obsahuje konzultaci k zaměření problému, analýzu aury a základní diagnostiku, použití mikroproudu/frekvencí individuálně dle výsledku diagnostiky + zaslání výsledků v PDF do emailu klienta.

 • 30-60-90-120 minut osobní či online konzultace

Zahrnuje základní analýzu vašeho těla přes auru a meridiány, dále základní frekvenční analýzu, zaslání individuálních frekvencí či mikroproudu k jejich opravě, a to na dálku přes frekvenční kvantové pole nebo při osobním setkání přes mikroproud a elektrody na těle.

Délka sezení závisí na problému, který chcete řešit, na výsledků vaší aktuální analýzy těla a také na druhu programu, který zvolíme k jeho opravení. Vše domluveno při osobní nebo online konzultaci či přes telefon.

Výstupy z biorezonance jsou zaslány klientovi na jeho email k dalšímu zaměření se v jeho tématu.

 • nahrání individualizovaných frekvencí do nápoje či předmětu (na vyžádání)                      333,- Kč

Opravné frekvence je vhodné nahrávat např. do probiotických sirupů HARMONELO, při jejich užívání dostává klient do těla vždy další dávku potřebných frekvencí spolu s ozdravením v oblasti střevního mikrobiomu, mozku celého těla (vhodné k nahrání frekvencí např. homeopatik, bachových esencí, květin australské buše, schűslerových solí či síly léčivých drahokamů).


 Harmonizace čaker s Nikolou Teslou

Terapie probíhá vleže, klient je plně oblečen. Působením Polaris disku, frekvenční hudby a světloterapie dochází k harmonizaci všech základních čaker člověka a tím k harmonizaci celého těla i ducha.  

 • 120 minut Harmonizace čaker

Instruktáž Harmonizace čaker

 • 120 minut – jednoho sezení včetně podrobné instruktáže+ materiály

Světelná terapie 

Bioptronová lampa

Místní ošetření polarizovaným světlem. Diagnostika a ošetření polarizační lampou Zepter včetně barevné terapie s využitím Colour Therapy Bioptron (7 barevných filtrů dle problému a místa použití).

 • 30 min – pouze osobní sezení s ošetřením                

Terapie světlem je vhodná k místnímu ošetření kůže, tkání, pohybového aparátu, žilního systému, lymfy, nervového systému a dalších problémů. Délka terapie a počet opakování dle diagnostiky problému. Více informací -zde-


Kvantová terapie

Okamžité řešení a úleva klienta. Při využití kvantové terapie zjistíme a odstraníme příčinu i blokády, které klientovi brání v řešení jeho problému. Vyčistíme časovou osu klienta a vložíme pozitivní záměr do jeho pole kvantovou vlnou.

Kvantová vlna

 • 30-60 min osobní či online konzultace, včetně EFT

         

Zprostředkování komunikace s jemnohmotným světem

Channeling

Získávání informací z jemnohmotného světa. Propojení se s bytostmi světla a vědomí. Společné spojení s anděly, průvodci či bytostmi světla a vědomí, se kterými chceme komunikovat. Pokládání otázek klienta a záznam odpovědí, který bude zaslán do emailu klienta.

 • 60 minut osobní či online konzultace
 • 30 min odpovědi na dálku – pouze písemná odpověď do emailu klienta na max. 3 otázky 

Shamballa 

Jedná se o terapii energií z posvátného místa jemnohmotného světa. Obsahuje konzultaci a analýzu problému klienta a jeho příčin. Poté klient vleže, plně oblečen obdrží prosvícení energií symbolů posvátné Shambally se zaměřením na dané téma. Tuto energii lze nabít i do amuletu, minerálu či jiného předmětu, který může klient dále využívat.

 • 30 minut osobní či online konzultace či pouze zaslání energií Shambally 1024 na dálku                                       
 • vložení energií Shambally 1024 do vámi zvoleného předmětu/amuletu/výrobku                 333,- Kč

Individuální konzultace

 • 60 minut zcela individualizované konzultace na témata a problémy klienta, se zaměřením na jejich rozklíčování, hledání jejich příčiny, případně předání některých technik či rad, jak s daným problémem nadále pracovat, případně použití některé z technik Access či kvantové terapie, biorezonance, Shambally atd.
 • 120 minut zcela individualizované konzultace na témata a problémy klienta, se zaměřením na jejich rozklíčování, hledání jejich příčiny, případně předání některých technik či rad, jak s daným problémem nadále pracovat, případně použití některé z technik Access či kvantové terapie, biorezonance, Shambally atd.

 

Produkty k terapiím

 • 1 ks Polaris disk + materiály                                                                               999,- Kč
 • 1 ks CD speciální harmonizační hudba Síla Zvuku a Čakry                   400,- Kč
 • 1 ks Harmonelo (probio a prebiotické sirupy s vysokou terapeutickou hodnotou)  cena na vyžádání
 • 1 ks Mikrobiom test                                                             cena na vyžádání
 • Přístroj biorezonance Healy (více variant)              cena na vyžádání

V případě zasílání produktů po ČR cena + poštovné a balné


 MOŽNOST ZAKOUPIT DÁRKOVÝ POUKAZ NA VŠECHNY PRODUKTY A SLUŽBY

Pro zakoupení dárkového poukazu mě kontaktujte.


Způsob platby – Pozor – od 1.1.2024 změna účtu!

 • v hotovosti na místě
 • při terapii na dálku platba předem na účet č. 2879146017/3030 Air Bank (do poznámky uveďte své jméno a účel platby)
 • v případě zakoupení produktů zasílám Zásilkovnou, příp. Balíkovnou

Kde terapie probíhá

 • Na adrese sídla: Studio Fénix, Benešova 204, Čížkovice 41112
 • Studio Dotek Slunce – Mostecká 224/3, 41201 Litoměřice-Město
 • Časoprostor, Výstavní 169/20, Praha 4
 • Po předchozí domluvě přímo u klienta (Ústecký kraj)

 Nevíte, kterou terapie zvolit?

Zavolejte či napište o 15 min konzultaci zdarma a společně zjistíme, která z nabízených metod bude pro Vás největším přínosem.

Nebo napište

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Markéta Tritová, LL.M.) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů (https://www.terapie-fenix.cz/?page_id=1224&preview=true), které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.