Harmonizace čaker s Nikolou Teslou

Jedná se o zcela novou terapii, která ke mně sama přišla a složila se s naprostou lehkostí a samozřejmostí. Nejspíše proto, že jde vlastně o dvě myšlenky jednoho člověka – Nikoly Tesly. Jejich rozdělení v minulosti se dnes opět spojuje a tím se i navzájem doplňují a posilují. Dochází k  naprosto přirozenému vývoji věcí.

Tato terapie má vysokou účinnost na harmonizaci, aktivaci a rozproudění energie, čímž ovlivňuje a nastavuje samouzdravovací procesy v celém těle.


Jak jsem už uvedla, jde o spojení dvou vynálezů jednoho člověka – Nikola Tesly (1856 Rakouské císařství – 1943 New York). Nikola Tesla byl srbský vynálezce, fyzik a konstruktér elektrických strojů, zařízení a přístrojů.

Byl všeobecně respektován jako nejvýznamnější americký elektrotechnický inženýr. Jeho práce daly základ moderní elektrotechnice a mnoho jeho objevů mělo zásadní význam pro budoucnost. 

První z jeho myšlenek ztvárnil do dnešní podoby MUDr. Dino Tomić, srbský lékař gynekolog a porodník, který se svým týmem lékařů a inženýrů na základě několikaletého studia práce velkých vědců Nikoly Tesly a George Lakhovského začal vyrábět Polaris disk. 

Druhým z vynálezů tohoto průkopníka, které při své metodě používám je harmonizační rezonanční hudba (kterou zpracoval Tomáš Multana). Zde se také setkáváme s Nikolou Teslou, neboť to byl právě on, kdo řekl, že „Zvuk a vibrace jsou podstatou všeho a utváří celý náš viditelný svět. Pokud chcete najít tajemství vesmíru,  berte v potaz vše co se týká energie, frekvence a vibrace.“


Já se ve své praxi specializuji na metody, které dovolují člověku Vědomě uchopit svůj život a své zdraví. Pracuji s energiemi, které jsou všude kolem nás. Usměrňuji jejich proudění tak, aby nám energie prospívaly, léčily nás a navracely nám ztracenou harmonii a životní sílu.

Možná právě proto si mě myšlenky Nikola Tesly samy našly a poskládaly se na své místo. Tak vznikla nová léčebná metoda – Harmonizaci čaker s Nikolou Teslou.

Jde o mou oblíbenou metodu. Oblíbenou proto, že ji může provádět naprosto každý, kdekoli a kdykoli může se tak stát sám svým terapeutem a léčitelem.

Přínosy terapie

Během Harmonizace čaker s Nikolou Teslou působím na klienta pomocí Polaris disku a speciálně upravené rezonanční hudby.

Hudba intenzivně otevírá čakry klienta, přičemž i sama o sobě má velmi příznivý léčebný efekt na tělo i ducha. Současné působení Polaris disku zajišťuje zacílení zesíleného toku energie do léčeného místa (nejčastěji čakry), čímž dochází k většímu okysličení tkání a zahájení samoléčebných procesů.

Tělo se začne harmonizovat do optimálního stavu, léčí se a regeneruje.

Jak terapie probíhá

Během terapie klient leží zcela oblečen na pohodlném lehátku, přikryt příjemnou dekou a podložen polštářky pro jeho maximální komfort a pohodlí. To mu umožní se absolutně uvolnit a nechat proces co nejvíce působit na jeho tělo. 

Za zvuků speciálně vyladěné a upravené harmonizační hudby od autora Tomáše Multany a působení Polaris disku od MUDr. Dino Tomiće, dochází k postupnému otevírání všech základních čaker člověka.

Polaris diskem je současně do těchto míst přivedena zesílená energie, která způsobuje prokrvení tkání, větší okysličení a zahájení léčebných procesů.  Jde o velmi intenzivní ale příjemnou relaxační proceduru.

Po skončení sezení

Po skončení cca 80 minutového sezení probíhá s klientem ještě krátká konzultace, kde se snažíme společně podle reakcí jeho těla v jednotlivých čakrách zjistit příčinu jeho problémů a navrhujeme další postup případně opakování terapie.

Opakování a pravidelnost této terapie je základem pro stabilizaci a harmonizaci celého těla i ducha klienta. Z tohoto důvodu provádím na požádání instruktáž pro domácí použití tak, aby klient nebyl nucen častěji dojíždět za svou terapií a mohl jí provádět kdykoli během dne, jak mu jeho časový rozvrh dovolí.

Samozřejmostí je možnost dalších konzultací, dle potřeby. Vše potřebné k metodě Harmonizace čaker s Nikolou Teslou najdete zde, v mém ceníku.


Co mají jednotlivé čakry člověka na starosti


Něco málo o Polaris disku

 

Polarizační disk = energie, která léčí a omlazuje. Polaris má neomezenou trvanlivost.


Jedná se o silný nástroj pro zvýšení energie a vitality vašeho těla.


Polaris zesiluje průtok vitální energie (bioenergie) do našeho těla a tím ho povzbuzuje k samovyléčení zcela přirozeným způsobem, což je konec konců i jediné možné. My v podstatě v našem organismu máme veškeré samoléčebné mechanismy a všechny přírodní léky, kterými se nelze předávkovat.

Problém se objeví, dojde-li k poklesu úrovně nebo ke špatnému průtoku energie v organismu, což Polaris úspěšně řeší.


V krátké době znovu získáte radost ze života.


Způsoby použití Polarisu

 • Všechny druhy bolesti
 • Gynekologické problémy a sterilita
 • PMS, klimakterické potíže
 • Potíže s urinálním systémem
 • Zvyšuje libido, sexuální touhu u obou pohlaví
 • Problémy s prostatou a impotencí
 • Střevní potíže a zácpa
 • Hemeroidy
 • Žaludeční potíže
 • Bolesti páteře a kloubů
 • Posiluje činnost jater a sleziny a stimuluje čištění těla na všech úrovních
 • Problémy s plícemi a dýcháním
 • Posiluje práci srdečního svalu
 • Problémy se štítnou žlázou
 • Posílení imunitního systému
 • Při zánětu dutin
 • Migrény
 • V případě nervozity a napětí
 • Nespavost
 • Polarizuje pitnou vodu
 • Pomáhá na stejné úrovni i zvířatům
 • Vitální vliv na rostliny
 • Eliminuje elektrosmog a geopatogenní zóny
 • Zvyšuje účinnost krystalů
 • A působí i u mnoha dalších problémů, které jsou způsobeny nedostatkem vitální energie.

Více o Polaris disku na https://www.polarisdisk.cz.


Harmonizační hudba na čakry

Současnou hudbu, ve které jsou jednotlivé skladby vyladěné podle zákonů a zjištění Nikola Tesly rezonančně zpracoval a nahrál Tomáš Multana. Tento muž stále objevuje úžasné možnosti a potenciál zvuku. Pracuje se svým hlasem, terapeutickými ladičkami, harmonickými a speciálními frekvencemi – vibracemi, přírodními i novodobými hudebními nástroji. 

 

Více o této hudbě a jejím autorovi na w.silazvuku.cz 


Jak používám já svou metodu k samoléčbě 

Pokud Vás zajímá, jakým způsobem používám tuto metodu já a jaké z ní mám poznatky, Metoda Harmonizace čaker s Nikolou Teslou se stala mým věrným průvodcem, kterým na sebe působím téměř každý den.

Jde o příjemný rituál, který používám nejen při relaxaci, ale i při práci na počítači nebo v polední přestávce. Pro její jednoduchost jí lze použít se sluchátky i na cestách a není proto důvod ani chuť jí opouštět. Tělo vám napoví, co mu dělá dobře 🙂

Mám dobrou zkušenost s použitím na všechny zdravotní problémy a neduhy, které mě kdy potkaly, ale také na harmonizaci mého těla i mysli. Jeden z příkladů použití Harmonizace čaker s Nikolou Teslou najdete v mém článku – zde.

Chcete-li vyzkoušet tuto léčivou terapii na svém těle, zakoupit Polaris disk, nebo se tuto metodu sami naučit, kontaktujte mě – zde. 

Těším se na Vás s radostí, lehkostí a láskou…

Markéta