Výzva – zkuste každý den něco nového

Sedím tu a přemítám, co se mi za poslední 2 měsíce karantény, kdy jsme se všichni ocitli nedobrovolně společně doma podařilo. Na co jsem pyšná, hrdá sama na sebe. A docela mě překvapilo, že je toho opravdu hodně.

Pokračovat ve čtení „Výzva – zkuste každý den něco nového“

Pozvánka na Zoom Allfestu 2020

Ráda bych Vás pozvala na společný živý Zoom  v neděli 17.5.2020 od 14.30 o metodě Harmonizace čaker s Nikolou Teslou a o používání Polaris disku, který se uskuteční v rámci festivalu Allfest Litoměřice 2020.

Link najdete v programu festivalu na www.allfest.cz

Léčba virózy pomocí Polaris disku

Léčba Polaris diskem je rychlá, efektivní, pro každého, můžete disk použít kdykoli a kdekoli, je téměř nezničitelný (snad kromě zlomení), nemusí se nikde nabíjet ani čistit a především jde o samoléčbu (takže ani nikoho jiného nepotřebujete, což se v době karantény hodí).

Pokračovat ve čtení „Léčba virózy pomocí Polaris disku“

Proč jsem se stala terapeutkou a průvodkyní

Jsem šťastná, že jsem se mohla stát terapeutkou a průvodkyní lidí na jejich cestě za Vědomým životem. Stala jsem se prostředníkem a vodičem energie, která pomáhá změnit to, co klient právě řeší. Ukazuji lidem další cesty a možnosti.  Kdo ví, třeba tím pomůžu nasměrovat život i někomu dalšímu k jeho vlastnímu poslání.

Impulz k naprosté změně mých priorit, mého směřování i mé práce přišel jako blesk z čistého nebe. Rychlý, intenzivní, zářivý a jasný.

Pokračovat ve čtení „Proč jsem se stala terapeutkou a průvodkyní“