Léčba virózy pomocí Polaris disku

Léčba Polaris diskem je rychlá, efektivní, pro každého, můžete disk použít kdykoli a kdekoli, je téměř nezničitelný (snad kromě zlomení), nemusí se nikde nabíjet ani čistit a především jde o samoléčbu (takže ani nikoho jiného nepotřebujete, což se v době karantény hodí).

Myslím, že dnes je více než kdy jindy potřeba, aby se každý, kdo má nějakou metodu, techniku či zkušenost podělil o to, jakým způsobem léčí virózy. Co když některá z technik pomůže vyléčit nebo alespoň zmírní průběh i u Coronaviru?

To zjistíme, až někdo z nakažených tuto techniku vyzkouší a dá nám zpětnou vazbu. Zkuste to, máte-li možnost!

Máte někdo doma k dispozici Polaris disk? Já s ním už nějakou dobu pracuji. Při své práci s klienty používám disk k terapiím na Harmonizaci čaker s Nikolou Teslou, ale i k léčbě jejich dalších zdravotních potíží.

Polaris disk využívám také ve své rodině. Nejvíce na sobě, mých rodičích ale i dětech. Pomáhá nám každý den, od úrazů po nemoci.

Léčba virózy

S virózami mám díky svým malým dětem dostatek zkušeností. Vyzkoušeli jsme kde co. Léky na symptomy téměř nepoužíváme, protože nám jednoduše nezabírají a přijde mi proti přírodě řešit symptomy namísto jádra problému.

Takže od chemických léků jsme v podstatě už upustili. (To je naše rozhodnutí a je na zvážení každého, jak to kdo cítí – nikoho k ničemu nenabádám).

Při virózách se většinou objevují horečky, bolest v krku, rýma, kašel, někdy nevolnosti, průjem či zvracení. Jak jsem se dočetla z různých zdrojů u nového Coronaviru je to dost podobné. Jen rychlejší a urputnější.

Zastavení nemoci

Velmi důležité je zahájit samoléčbu pomocí Polarisu co nejdříve! Mám zkušenosti s tím, že když začnete přikládat Polaris disk již při prvních příznacích na správná místa těla po určitou dobu, symptomy mizí. Někdy okamžitě, jindy po 2-3 použitích a nevracejí se.

Vlastně zastavíte nemoc v jejím počátku, kdy se začínáte cítit nějak divně, nezvykle ve svém těle a něco někde začne bolet.

Pokud začnete Polaris přikládat později, tedy po 2-3 dnech od začátku potíží, nedochází většinou k okamžitému uzdravení, nicméně se vám výrazně uleví a celá nemoc se o mnoho dní zkrátí (nejčastější průběh něco mezi 2-5 dny). Záleží na intenzitě příznaků nemoci a rychlosti jejího průběhu.

Používáním Polaris disku se minimalizuje riziko komplikací, které by mohli během nemoci přijít.

Použití je jednoduché

Občas myslíme, že čím komplikovanější léčba je a čím více léků se používá, tím lepší. Opak je pravdou. Často to nejjednodušší řešení bývá to správné.


Mě a mé rodině Polaris disk na virózy různého druhu velmi dobře funguje, a proto jsem se rozhodla o svou zkušenost podělit.


Jak tedy správně aplikovat Polaris disk při virózách?

Doba působení Polaris disku

Nejdůležitější je dodržovat základní pravidlo, a to dobu působení Polarisu na jednotlivých čakrách. U tělních čaker působíme po dobu max. 10-15 minut, u čaker na hlavě však pouze po dobu max. 2-3 minuty.

Dodržování doby působení je velmi důležité především pro lidi, kteří necítí tok energií a nedokáží si tak regulovat přísun jejího zvýšeného množství.

Pokud to přeženete, dostaví se většinou bolest oblasti, kterou má daná čakra na starosti, případně nevolnost. Nežádoucí účinky vymizí časem samy, ale proč se zbytečně předávkovat, když je lepší léčbu vícekrát zopakovat!

Místo aplikace Polaris disku

Dále je důležité posoudit, jaké oblasti těla jsou probíhajícím onemocněním zasaženy. Pokud vás např. začne nejprve bolet hlava, začnete přikládat disk na 6. a 7. čakru (na hlavě) po dobu max. 2-3 minut.

Při bolestech v krku je vhodné co nejdříve přiložit Polaris disk přímo na 5. krční čakru, po dobu 10-15 minut a poté je vhodné pokračovat na vyšší čakry, tedy působit postupně i na 6. a 7. čakru na hlavě, opět jen po dobu 2-3 minut.

U kašle začněte aplikací disku na 4. srdeční čakru po dobu 10-15 minu a poté pokračujte na všechny vyšší čakry, tedy postupně na 5., 6. a 7. čakru.

Bývá přínosné posílit i 8. čakru, která se však nachází již mimo tělo člověka, působí však na celkovou auru a tím chrání tělo jako celek.

V Polaris disku vidím obrovský potenciál pro léčbu různých zdravotních problémů u lidí, ale i zvířat.

V čase, kdy se zrovna diskem neléčíte, je možné s jeho pomocí polarizovat vodu a tu pak pít jako léčivý nápoj nebo čistit vzduch v místnosti.

Podrobnější a další informace o účincích Polaris disku a o způsobech jejich aplikace najdete na webu terapie-fenix.cz pod záložkou Harmonizace čaker s Nikolou Teslou. Doporučuji přečíst a až poté se případně zeptat na něco, co zde nebylo dostatečně vysvětleno.

Máte-li disk, použijte ho!

Máte-li už doma Polaris disk vy nebo někdo z vaši příbuzných, využijte jeho obrovské schopnosti usměrňování energie, kterým posilujete svou imunitu.

Je to výborný a jednoduchý způsob, díky kterému se připravíte na všechny viry a jiné nemoci, které by vás mohli ohrozit.


Máte-li již nějaký příznak nemoci, ihned začněte aplikovat. Předejdete tak komplikacím.


Chcete podrobnější návod?

Pokud by měl někdo zájem, potřeboval instruktáž či radu, může mi psát na mou FB stránku Vzlétni jako Fénix do e-mailu: terapie.fenix@gmail.com. Ráda pomohu a poradím všem, kteří tápou.

P.S. V případě, že Polaris disk nevlastníte, ale chtěli byste ho vyzkoušet, mám ještě posledních pár kusů na skladě a mohu zaslat. Je vyráběn v zahraničí a nevím, kdy bude další dodávka možná.

S radostí, lehkostí a láskou…

Markéta

Autor: Markéta Tritová, LL.M.

Jsem průvodkyně, terapeutka a lightworker. Mým posláním je pomáhat lidem uvidět a pocítit světlo. Doprovázet je na jejich cestě a nabízet jim jiné úhly pohledu na jejich výzvy. Pracuji se světlem, energiemi, frekvencemi, vibracemi a vodou. S člověkem na všech jeho úrovních. Můj příběh si přečtěte zde >>

Napsat komentář