Co se to s vámi děje?

(přijato channelingem 17.1.2023)

Je čas vás podpořit. Začínáte ve svém každodenním životě zažívat „zvláštní věci“.

Někdo cítí zvláštní teplo na dlaních, někdo cítí jako by ho něco tahalo silným proudem z vršku hlavy nahoru nebo dozadu.

Jiní pociťují mravenčení v končetinách, nervové záškuby na celém těle či zimnice a horkou hlavu. Také vnitřní chvění, nebo nával silných emocí úzkosti, lítosti, viny či strachu je příznakem toho, že se s vámi něco děje.

Něco se mění, něco se přenastavuje. Přenastavujete se vy. Vaše těla i vaše vědomí. Postupujete přirozeným vývojem lidstva do další úrovně, do vyšších vibrací.

Není se čemu divit, vždyť i celá vaše planeta se převibrovává do vyšších frekvencí a vy jste stále součástí přírody, tedy Země samotné.


Nebraňte se tomu.

Je dobré si uvědomit, že probíhá období změn a přenastavení. Je však třeba naučit se odlišit příznaky vaší transformace od jiných zdravotních problémů.


Příznaky transformace jsou jiné.

Většina léků na tyto projevy nezabírá, neboť léky jsou na jiné frekvenci než vaše přeměna. Je to jen vývoj. Někdo z vás nás dokonce může vidět, slyšet, či vnímat naši řeč vnitřním hlasem.

Sesíláme vám spoustu znamení, abyste si nás všimli. Dáváme vám do cesty předměty a ukazujeme stále stejná čísla. Vše jsou signály od nás, naše snaha se s vámi znovu propojit a pomoci vám na vaší cestě.

Zůstaňte otevření všemu, co se kolem vás děje a všímejte si maličkostí, obzvláště těch, které se opakují. Jsme s vámi a s vaší souhlasem vám budeme na blízku a pomáhat.

Všechny duše, jejichž vědomí se začíná probouzet, nebojte se toho a nechte vše plynou, jak má.

S láskou

Mistr Hilarion

Osobní channeling s anděly, archanděly, nanebevzatými mistry, bytostmi světla a vědomí, ale také s vašimi průvodci provádím při osobním setkání nebo na dálku. Více informací a objednání zde.

(Na závěr moje malé upozornění, abychom předešli nepříjemnostem. Jste svobodné bytosti, které dokáží sami posoudit, kdy je třeba vyhledat zdravotní pomoc. Proto upozorňuji, že tento text je informačním materiálem, přijatým přes channeling a proto nenahrazuje lékařskou péči ani od ní neodrazuje. Odmítám tedy jakoukoli odpovědnost za způsob použití výše uvedených informací)

Autor: Markéta Tritová, LL.M.

Jsem průvodkyně, terapeutka a lightworker. Mým posláním je pomáhat lidem uvidět a pocítit světlo. Doprovázet je na jejich cestě a nabízet jim jiné úhly pohledu na jejich výzvy. Pracuji se světlem, energiemi, frekvencemi, vibracemi a vodou. S člověkem na všech jeho úrovních. Můj příběh si přečtěte zde >>