Moje kvantování

S metodou kvantování jsem se osobně setkala v r. 2019 na přednášce Mirka Vojáčka v rámci festivalu Allfest v Litoměřicích. Tenkrát jsem to moc nechápala.

Přišlo mi to sice zajímavé, ale nějak mimo realitu. Jak házel rukama, skoro nic neříkal a pak jeho dobrovolník padal k zemi, aby vstal uzdravený. Působilo to dost nahraně.

Další náhodné setkání s tímto lektorem proběhlo za covidu, v jedné z mezer, kdy se lidé směli scházet. Všichni kolem mě pod jeho vedením ohnuly příbory jak máslo a já se tak snažila a nic!!

Zrovna já, která pracuje s energiemi už nějaký ten pátek… 😆 Dnes se tomu musím smát, ale tenkrát mě to dost naštvalo a přestala jsem to zkoušet.

Asi po půl roce jsem dostala souhrn všech základních metod a rychlokurz od své kolegyně. Něco mi fungovalo, něco ne, a tak jsem začala používat jen některé z těchto metod.

Nový impuls

No a další rok trvalo, než se objevil lektor kvantovky, se kterým mi to jde samo a bezvadně se u toho bavíme.

Chtěla bych s vámi dnes posdílet své nadšení z toho, co všechno se dá kvantovkou ovlivnit. Jednoduše všechno, pokud víte jak a pokud tomu dáte čas, aby se vše připravilo a váš záměr se mohl vyplnit.

Kvantuju teď každý den, přesně jak mě vede intuice a je to vážně jízda, co všechno už se mi splnilo! Chcete vědět co? Některé záměry jedou vážně rychle.

Tak například:

  • Dceři zmizela žaludeční nevolnost i bez zvracení do 1,5 hodiny do plného zdraví. Oslavila to spucnutím Buena a o.k.
  • Já jsem za týden zhubla 2 kg váhy, mám menší chutě na sladké, sním menší porce, mám více energie a raději chodím na procházky do přírody, kalhoty jsou zase volnější 😄
  • Dostala jsem dárek ještě ten den, co jsem si ho nakvantovala.
  • Zmizela mi alergická rýma a její projevy.
  • Synovi zmizel kašel po 1 dni kvantování.
  • Na procházce v zámeckém parku jsem si přála najít brko od páva a našla (veliké, ale hnědé 🙄 nějak jsem zapomněla specifikovat, že chci to barevné s okem 😄)
  • Nakvantovala jsem si zvýšení měsíčních příjmů o 20%, a to se také splnilo.
  • Během hodiny jsem si odstranila bolest v krku a horkost v těle.

To vše za pouhých 10 dní…. Je to skvělá jízda, ve které pokračuji dál a jsem zvědavá, co dalšího z mých větších přání se splní.

Mám důvěru v kvantové pole, také s ním už roky pracuju. Nejen s kvantovkou, ale i biorezonancí, která pracuje na stejném principu.

Biorezonance je stroj, který dokáže přepsat změny v kvantovém poli v oblasti zdraví (jak psychického tak fyzického). I zde mám hromadu skvělý referencí a úspěchů, o tom ale už v jiném článku.

V současné době nabízím kvantovou vlnu při osobní či online konzultaci, více info v ceníku.

Jedeme dál, život nepočká….. musí se žít teď.

Co si přejete zhmotnit vy?

Autor: Markéta Tritová, LL.M.

Jsem průvodkyně, terapeutka a lightworker. Mým posláním je pomáhat lidem uvidět a pocítit světlo. Doprovázet je na jejich cestě a nabízet jim jiné úhly pohledu na jejich výzvy. Pracuji se světlem, energiemi, frekvencemi, vibracemi a vodou. S člověkem na všech jeho úrovních. Můj příběh si přečtěte zde >>