Adventní kalendář plný energie

A je to tady! Vytvořila jsem pro vás adventní kalendář, ve kterém ochutnáte některé metody a procesy, které denně používám.

Od začátku až do konce je naplněný těmi nejpopulárnějšími programy biorezonance, které ve své praxi používám na dálku, doplněné o další energetické techniky jako je andělské léčení, energie posvátné Shambally či přímý channeling od andělů, bytostí světla a vědomí a nově také kvantování záměrů jako je hojnost, zdraví a další.

Navíc mám pro vás připravenu novou energii, která mi byla svěřena při channelingu arch. Metatronem, a kterou zatím veřejně nenabízím – jedná se tedy o naprostou novinku v energetickém léčení.

Vše bude každý den doplněno a zaměřeno výkladem andělských karet, karet nanebevzatých mistrů a mandal uvědomění. Jaké úžasné spojení těchto technik v jeden synergický celek.

A až budou Vánoce vykukovat za rohem, mám pro vás nachystány ještě další krásné dárečky. Máte se opravdu na co těšit každý den.

Jak to bude probíhat

Nejprve je nutné se přihlásit k odběru mého adventního kalendáře, a to na email: terapie.fenix@gmail.com, do předmětu dejte Adventní kalendář Fénix 2023.

Poté od vás budu potřebovat několik základních údajů kvůli fakturaci a zadání vaší bytosti do Biorezonance Healy, se kterou budeme cca polovinu  kalendáře pracovat, neboť disponuje přes 100 zajímavých programů, které vám mnohé napoví.

Nato vám přijde na email faktura. Po jejím uhrazení nejpozději do 30.11.2023 vás přidám do soukromé emailové skupiny (od MailerLite), kde bude odkrývání políček probíhat.

Počínaje 1.12.2022 vám bude každý den ráno v 8 hodin doručen email, s tématem a technikou, kterou budeme večer spouštět, doplnění o poselství a upřesnění tématu dne pomocí speciálních karet.

Večer ve 20 hodin začnu posílat příslušné energie, procesy nebo frekvence pro všechny účastníky kalendáře najednou či individualizované postupně, záleží na druhu terapie.

Pokud to bude možné (např. v případě biorezonance), pošlu vám vaší analýzu a příslušná témata, která se u vás zpracovávali do emailu ve formátu PDF.

Co musíte před večer udělat

Vlastně nic, jen je vhodné se dostatečně napít čisté vody, abyste byli více vodivý a vše nepotřebné a uvolněné se mohlo z těla propláchnout pryč.

Jediné omezení – doporučuji při působení mých terapií neřídit, můžete být přechodně v alfa stavu – stav se sníženou schopností reakce. Pokud byste některý večer věděli, že budete muset řídit, informujte mě předem na tel. číslo a domluvíme se na pozdějším zaslání energií pro vaší osobu.

Pokud si však uděláte čas a budete během této doby relaxovat, umocníte tím účinek a může se vám i vizualizovat, co potřebujete v této oblasti zpracovat.
(Pokud se vám 20. hodina nebude hodit, vše se dá individuálně domluvit.)


Cena za celý 24denní energetický program (včetně mnoha hodnotných dárků) je 490 Kč.


Těším se na vás i na společně strávený předvánoční čas v pozitivních energiích

S láskou
Markéta Tritová, terapeutka, průvodkyně a lightworker

Autor: Markéta Tritová, LL.M.

Jsem průvodkyně, terapeutka a lightworker. Mým posláním je pomáhat lidem uvidět a pocítit světlo. Doprovázet je na jejich cestě a nabízet jim jiné úhly pohledu na jejich výzvy. Pracuji se světlem, energiemi, frekvencemi, vibracemi a vodou. S člověkem na všech jeho úrovních. Můj příběh si přečtěte zde >>