Adventní kalendář plný energie

A je to tady! Vytvořila jsem pro vás svůj první adventní kalendář.

Od začátku až do konce je naplněný těmi nejpopulárnějšími programy biorezonance, které ve své praxi používám na dálku, doplněné o další energetické techniky jako je andělské léčení, energie posvátné Shambally či přímý channeling od andělů, bytostí světla a vědomí.

Navíc mám pro vás na závěr připravenu novou energii, která mi byla svěřena (nevím, že by ji někdo jiný používal), a kterou jsem zatím veřejně nenabízela – jedná se tedy o naprostou novinku v energetickém léčení.

Zatím nemám na svých stránkách ani samostatnou stránku o této metodě, aby se nic nevyzradilo dopředu.

A až se budou Vánoce schovávat za rohem, mám pro vás nachystány ještě další krásné dárečky. Máte se opravdu na co těšit každý den.

Jak to bude probíhat

Nejprve je nutné se přihlásit k odběru mého adventního kalendáře, a to buď na mých stránkách na facebooku v SZ, nebo v komentáři pod tímto příspěvkem, nebo mi napište email: terapie.fenix@gmail.com, do předmětu dejte Adventní kalendář Fénix.

Poté od vás budu potřebovat několik základních údajů kvůli fakturaci a zadání vaší bytosti do Biorezonance Healy, se kterou budeme větší část kalendáře pracovat.

Nato vám přijde na email faktura. Po jejím uhrazení nejpozději do 30.11.2022 na můj účet vás přidám do soukromé facebookové skupiny (Fénix – Adventní kalendář plný energie), kde bude odkrývání políček probíhat. (Pro ty z vás, kteří nemají přístup na Facebook mám možnost zasílat každý den okénka z kalendáře na email – po předchozí domluvě.)

Počínaje 1.12.2022 budu ve facebookové skupině Fénix – Adventní kalendář plný energie odkrývat vždy ráno mezi 9-10 hodinou téma a energetickou techniku pro daný den.

Po vašem souhlasu „ano“ do komentářů (případně odpovědí na emaiĺ) vám vždy večer ve 20 hodin spustím příslušný proces do vašeho energetického pole.

Po jeho ukončení označím u vašeho souhlasu, že byl proces spuštěn. Tímto se dané energie spustí a proudí tak dlouho, jak je to pro vás potřebné a přínosné.

Jedná se vždy cca o 10 minut, kdy není třeba se cíleně věnovat příjmu energií, je však důležité vypít trochu vody a pokud možno neřídit automobil, kvůli pozornosti.

Pokud si však uděláte čas a budete během této doby relaxovat, umocníte tím účinek a může se vám i vizualizovat, co potřebujete v této oblasti zpracovat.
(Pokud se vám 20. hodina nebude hodit, vše se dá individuálně domluvit.)


Cena za celý 24denní energetický program (včetně několika hodnotných dárků) je 555 Kč.


Těším se na vás i na společně strávený předvánoční čas v pozitivních energiích

S láskou
Markéta Tritová, terapeutka a lightworker

Autor: Markéta Tritová, LL.M.

Jsem průvodkyně, terapeutka a lightworker. Mým posláním je pomáhat lidem uvidět a pocítit světlo. Doprovázet je na jejich cestě a nabízet jim jiné úhly pohledu na jejich výzvy. Pracuji se světlem, energiemi, frekvencemi, vibracemi a vodou. S člověkem ve všech jeho úrovních.